Geçici taçlar ve köprüler için Yucera Monolayer PMMA Diş Bloku
Ürün Ayrıntıları
| Malzeme: | reçine | Renk: | Vita16+BL1, BL2, BL3, BL4, Pembe |
|---|---|---|---|
| Sistem: | 98/95/89 mm | Kalınlık: | 10-30mm |
| Göstergeler: | Geçici kronlar ve köprüler | bileşen: | %100PMMA |
| Gerilme mukavemeti: | 75 MPa | Bükme gücü: | 125 MPa |
| Tip: | Tek tabakalı PMMA | İçin kullanılır: | Diş Kliniği |
| Enstrüman sınıflandırması: | Sınıf II | Güvenlik standardı: | MFDS |
| Raf ömrü: | 3 yıl | Güç kaynağı: | Makine |
| Kalite sertifikası: | CE | ||
| Vurgulamak |
Taçlar için PMMA diş bloğu,Köprüler için tek katmanlı diş bloğu,geçici taç PMMA diş bloğu |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Makineler |
| Garanti | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Çevrimiçi teknik destek |
| Malzeme | Reçine |
| Raf ömrü | 3 yıl |
| Kalite Belgelendirmesi | CE |
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf II |
| Güvenlik standardı | MFDS'ler |
| Marka | Yücera |
| Renk | Vita16+BL1,BL2,BL3,BL4,PEMBE |
| Ürün adı | Yucera Tek Katmanlı PMMA |
| Başvuru | Diş Kliniği |
| Sistem | 98/95/89 mm |
| Kalınlık | 10-30mm |
| Endikasyonlar | Geçici kuronlar ve köprüler |
| Bileşen | %100PMMA |
Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin!
| Renk | Vita16+BL� BL1� BL2� BL3� BL4� Pembe |
| Satış Sonrası Hizmet | Çevrimiçi teknik destek |
| Kalınlık | 10-30mm |
| Sistem | 98/95/89 mm |
| Endikasyonlar | Geçici kuronlar ve köprüler |
| Tip | Tek katmanlı PMMA |
| İçin kullanılır | Diş Kliniği |
| Çekme mukavemeti | 75Mpa |
| Bükülme mukavemeti | 125Mpa |
| Bileşen | %100PMMA |
- Düşük su emme
- Basit üretim süreci, zamandan ve işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlar
- Yüksek yoğunluk, biriktirilecek pigment yok
- Mükemmel bitirme parlak yüzeyi, frezelemeden sonra iyi parlatma performansı
- Ağız boşluğu kullanımı için güvenlidir, toksik değildir
- Mükemmel aşınma direnci
- Uzun süreli renk stabilitesi ve estetik
- Uzun vadede tamamen veya kısmen anatomik
- Geçici kuronlar ve köprüler
Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin!Ürün Özellikleri
Tutarlı Diş Protezi Sonuçları için Yucera Premium Dayanıklılık Dental Tek Katmanlı PMMA Ürün Özellikleri Bağlanmak Değer Güç Kaynağı Makineler Garanti 3 yıl Satış Sonrası Hizmet Çevrimiçi teknik destek Malzeme Reçine Raf ömrü 3 yıl Kalite Belgelendirmesi CE Enstrüman sınıflandırması Sınıf II G...
% 49 Yarı Saydam 3D Plus Çok Katmanlı 16 renkli Zirkonyum Bloklar
Yucera zirconia block 3D Plus multilayer 16color zirconia blocks Super Translucent Advantages 1, Excellent translucency 2, High flexural strength 3,Accurate shading when working with our color liquid 4, Good machinability 5, Extremely safe Pre-shaded zirconia block Advantages - 16 A-D shades available; - High translucency(43-57% % total light transmittance) - High flexural strength - accurate, even and stable color; - No hand coloring needed Zirconia Block Introduction Yucera
Lityum Disilikat Külçeler için CAD CAM Dental Sinterleme Fırını 1200C
Dental Equipment for dental lab press lithium disilicate ingots using Dental Lithium HT/LT dental press inogots furnace Detailed Product Description of dental sintering furnace: Detailed Product Description of dental furnace: itemvalue / Rated power 1500W Model Number oP6010 Waranty 1Year After-sale Service|online technical support online technical support Material metal,plastic Place of Origin China Shelf Life of dental press inogots furnace:3 years Quality certification of
Yucera Diş Laboratuvarı Zirkonya Sinterleme F10+ 40C/min ısıtıcı hızı ile
Advantage for Yucera F10+ Sintering Dental Furance 1.Touch screen operation is more convenient 2.High-performance thermal insulation material, long-lasting thermal insulation, safe and pollution-free 3.Built-in automatic cooling program, precise temperature control 4.WiFi networking, remote monitoring 5.PID intelligent temperature ,wrap-around heating, uniform sintering Character for Sintering Dental Furance * This 1560℃ Dental zriconia sintering furnace is perfectly suited
Yucera 18 Renkli Seramik Zirkonya Boyama ve Sırlama Kiti Doğal Parlaklık, Diş Laboratuvarı Kreasyonları İçin
Product Description Please contact us for more discount! specification Specification Parameter Product name stain glaze After-sale service Online technical support Brand YUCERA Power Source Manual Shelf Life 1years Quality Certification ce Color 18 A-D Contact Company Information Located in Shenzhen special economic zone, Shenzhen Yurucheng Dental Material Co., LTD is a comprehensive enterprise specializing in developing, manufacturing and marketing of Dental Zirconia Ceramic
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.