Yucera Dental 9Pro 5 Eksenli Freze Makinesi (18 Diskli Otomatik Değiştirici)
Ürün Ayrıntıları
| Güç voltajı: | 220V | Ağırlık: | 333kg |
|---|---|---|---|
| Boyut: | 101*91*96 cm | Freze aralığı: | X/Y/Z: 175-150-90mm |
| Mil Hızı: | 0 ~ 30000rpm | İş mili: | 500W |
| Sürücü tipi: | Tam kapalı döngü kontrol servo motoru | freze çubukları: | 12pcs, Dia: 4mm |
| Frezeleme doğruluğu: | ± 0.01mm | Hava basıncı: | 4,5-7,5bar |
| basınçlı Hava Akışı: | Yaklaşık 120l/dakika | Güç tüketimi: | 1.8kw |
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutma | AB Axis açısı: | B: 360 ° A: -95 ° ~+30 ° |
| Frezeleme modu: | kuru frezeleme | ||
| Vurgulamak |
5 eksenli diş frezeleme makinesi,otomatik değiştiricili dental zirkonya freze makinesi,Yucera Dental 9Pro freze makinesi |
||
Ürün Tanımı
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Garanti | 2 Yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Çevrimiçi teknik destek |
| Kalite Sertifikası | CE |
| Cihaz Sınıflandırması | Sınıf II |
| Boyutlar | 101 * 91 * 96 cm |
| Ağırlık | 333kg |
| Güç Voltajı | 220V |
Özel İndirimler İçin Bize Ulaşın
| Özellik | Parametreler |
|---|---|
| 5 Eksen Konfigürasyonu | X Y Z A B |
| Freze Modu | Kuru frezeleme |
| Uyumlu Malzemeler | Zirkonya bloğu, PMMA, PEEK, WAX |
| Frezeleme Aralığı | X/Y/Z: 175 * 150 * 90mm |
| Mil Hızı | 0-30.000 rpm (500W) |
| Tahrik Sistemi | Tam kapalı döngü kontrol servo motor |
| Frezeleme Hassasiyeti | ±0.01mm |
| Güç Tüketimi | 1.8KW |
YRC-9PRO, Yucera'nın olağanüstü hassasiyet ve güvenilirlik ile 24 saat insansız üretim için tasarlanmış yeni nesil 5+4 eksenli akıllı kuru frezeleme sistemini temsil eder.
- Kesintisiz çalışma için 18 diskli otomatik değiştirici
- Çok yönlü frezeleme yetenekleri için 12 takım magazini
- Üstün sonuçlar için mikron düzeyinde hassasiyet (±0.01mm)
- Otomatik iş akışı için akıllı kontrol özellikleri
- Zirkonya, PMMA, PEEK ve balmumu malzemeleri için optimize edilmiştir
- Sağlam 333kg yapıya sahip kompakt ayak izi (101 * 91 * 96 cm)
2017'den beri Guangdong, Çin merkezliyiz, 201-300 profesyonelden oluşan ekibimizle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya dahil küresel pazarlara hizmet veriyoruz.
Sevkiyat öncesi tutarlı ürün kalitesini sağlamak için üretim öncesi numuneler ve son denetimler yapılır.
Diş CAD/CAM çözümlerinin uzman bir üreticisi olarak, teknik uzmanlığı kapsamlı destek hizmetleriyle birleştiriyoruz.
Küresel müşteriler için esnek teslimat şartları (FOB, CIF, EXW), birden fazla ödeme seçeneği ve 11 dilde destek sunuyoruz.
Ürün Özellikleri
Yucera Dental 9Pro 5 Eksenli Otomatik Geçiş Sistemli Freze Makinesi Anahtar Özellikler Öznitelik Değer Güç Kaynağı Elektrik Garanti 2 Yıl Satış Sonrası Hizmet Çevrimiçi teknik destek Kalite Sertifikası CE Cihaz Sınıflandırması Sınıf II Boyutlar 101 * 91 * 96 cm Ağırlık 333kg Güç Voltajı 220V Özel ...
% 49 Yarı Saydam 3D Plus Çok Katmanlı 16 renkli Zirkonyum Bloklar
Yucera zirconia block 3D Plus multilayer 16color zirconia blocks Super Translucent Advantages 1, Excellent translucency 2, High flexural strength 3,Accurate shading when working with our color liquid 4, Good machinability 5, Extremely safe Pre-shaded zirconia block Advantages - 16 A-D shades available; - High translucency(43-57% % total light transmittance) - High flexural strength - accurate, even and stable color; - No hand coloring needed Zirconia Block Introduction Yucera
Lityum Disilikat Külçeler için CAD CAM Dental Sinterleme Fırını 1200C
Dental Equipment for dental lab press lithium disilicate ingots using Dental Lithium HT/LT dental press inogots furnace Detailed Product Description of dental sintering furnace: Detailed Product Description of dental furnace: itemvalue / Rated power 1500W Model Number oP6010 Waranty 1Year After-sale Service|online technical support online technical support Material metal,plastic Place of Origin China Shelf Life of dental press inogots furnace:3 years Quality certification of
Yucera Diş Laboratuvarı Zirkonya Sinterleme F10+ 40C/min ısıtıcı hızı ile
Advantage for Yucera F10+ Sintering Dental Furance 1.Touch screen operation is more convenient 2.High-performance thermal insulation material, long-lasting thermal insulation, safe and pollution-free 3.Built-in automatic cooling program, precise temperature control 4.WiFi networking, remote monitoring 5.PID intelligent temperature ,wrap-around heating, uniform sintering Character for Sintering Dental Furance * This 1560℃ Dental zriconia sintering furnace is perfectly suited
Yucera 18 Renkli Seramik Zirkonya Boyama ve Sırlama Kiti Doğal Parlaklık, Diş Laboratuvarı Kreasyonları İçin
Product Description Please contact us for more discount! specification Specification Parameter Product name stain glaze After-sale service Online technical support Brand YUCERA Power Source Manual Shelf Life 1years Quality Certification ce Color 18 A-D Contact Company Information Located in Shenzhen special economic zone, Shenzhen Yurucheng Dental Material Co., LTD is a comprehensive enterprise specializing in developing, manufacturing and marketing of Dental Zirconia Ceramic
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.