Yucera 8Pro 5-Axis Dental Milling Machine 60,000 RPM for Zirconia Crowns
Ürün Ayrıntıları
| Ağırlık: | 150kg | Toplam güç: | 3.7kw |
|---|---|---|---|
| Boyut: | 525*700*784mm | Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
| Dönen eksen açısı: | A: 360 ° B: -30 ° ~+90 ° | Hız: | 0-60000rpm |
| Alet kapasitesi: | 18 Araç | Eksen sayısı: | 5 |
| İşleme yöntemi: | Kuru ve ıslak | Malzeme kalınlığı: | 10-25mm |
| Gerekli hava basıncı: | 6bar | Su deposu kapasitesi: | 10l |
| Güç kaynağı: | Tek fazlı 220v 50/60Hz | Xyz inme: | 160mm*115mm*105mm |
| Maksimum besleme hızı: | 5000/10000mm/dk | ||
| Vurgulamak |
5-axis dental milling machine,dental zirconia milling machine,60 |
||
Ürün Tanımı
Daha fazla indirim için bize ulaşın| Özellik | Parametreler |
|---|---|
| Eksen sayısı | 5 |
| İşlem yöntemi | Kuru ve Islak |
| Frezelenebilir malzeme | Zirkonya blok, PMMA, PEEK, WAX, Lityum Disilikat, Titanyum |
| Uygulamalar | Kron, Köprü, Veneer, İnley/Onley, Abutment, Vida Tutuculu Köprü |
| Malzeme Kalınlığı | 10-25mm |
| Toplam Güç | 3.7kW |
| Boyut | 525*700*784mm |
| Ağırlık | 150kg |
| Gerekli hava basıncı | 6Bar |
| Su deposu kapasitesi | 10L |
| Güç kaynağı | Tek fazlı 220V 50/60Hz |
| Kontrol Sistemi | Gömülü Çok Eksenli CNC Sistemi + Servo Motorlar |
| X-Y-Z ekseni çalışma stroku | 160mm*115mm*105mm |
| Döner eksen A ekseni | ±360° |
| Döner eksen B ekseni | -30°~+90° |
| Takım | 18 |
| Hız | 60.000 rpm |
| Güç | 2.5kw |
| Kovan | Φ6 mm |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Maksimum Besleme Hızı | 5000/10000mm/dak |


- İş kapsamı yayılıyor150+ülke ve bölgeye dünya çapında
- 200+müşterilerin ihtiyaçlarını her zaman karşılamak için yetenek ekibi
- Daha fazla3000+işbirlikçi işletme
- 500+yerli ve yabancı tanınmış dişçilik fakülteleri ve araştırma kurumları ile Ar-Ge işbirliği
- Daha fazla60%Ar-Ge mühendisleri biyomalzeme uzmanları ve akıllı sayısal kontrol uzmanlarıdır
- 20000㎡modern bilim ve teknoloji parkı gelişmiş laboratuvarlarla


- Hava taşımacılığı:DHL, FedEx, UPS, EMS (yaklaşık 7 iş günü)
- Deniz taşımacılığı: COSCO nakliye (yaklaşık 30 gün)
Ödeme Para Birimi: USD, EUR, CNY
Ödeme Yöntemleri: T/T, L/C, D/P D/A, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union, Nakit
Diller: İngilizce, Çince, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça, Korece, İtalyanca
Ürün Özellikleri
Yucera Tıbbi Sınıf Diş CAD/CAM Freze Makinesi Zirkonya Kron İşleme İçinYRC-8PRO, zirkonya, lityum disilikat ve titanyum disklerle uyumlu, entegre kuru ve ıslak modlara sahip kompakt bir diş freze makinesidir. Hem koltuk başı restorasyonları hem de yüksek verimli laboratuvar iş akışları için ...
% 49 Yarı Saydam 3D Plus Çok Katmanlı 16 renkli Zirkonyum Bloklar
Yucera zirkonya bloğu 3D Plus çok katmanlı 16 renkli zirkonya blokları Süper Yarı Saydam Avantajlar 1, Mükemmel yarı saydamlık 2, Yüksek eğilme dayanımı 3, Renkli sıvımızla çalışırken doğru gölgeleme 4, İyi işlenebilirlik 5, Son derece güvenli Ön gölgeli zirkonya bloğu Avantajları - 16 AD rengi ...
Lityum Disilikat Külçeler için CAD CAM Dental Sinterleme Fırını 1200C
Dental Lityum HT/LT dental pres külçe fırını kullanan diş laboratuvarı presi lityum disilikat külçeler için diş ekipmanı Diş sinterleme fırınının detaylı ürün açıklaması: Dental fırının detaylı ürün açıklaması: itemvalue / Anma gücü 1500W Model numarası oP6010 garanti 1 yıl Satış Sonrası Servis|...
Yucera Diş Laboratuvarı Zirkonya Sinterleme F10+ 40C/min ısıtıcı hızı ile
Yucera F10+ Sintrasyon Diş Fırçası için Avantaj 1- Dokunmatik ekranla çalışmak daha kolay. 2Yüksek performanslı termal yalıtım malzemesi, uzun süreli termal yalıtım, güvenli ve kirliliksiz 3.Dahili otomatik soğutma programı, hassas sıcaklık kontrolü 4.WiFi ağı, uzaktan izleme 5.PID akıllı sıcaklık, ...
Yucera 18 Renkli Seramik Zirkonya Boyama ve Sırlama Kiti Doğal Parlaklık, Diş Laboratuvarı Kreasyonları İçin
Ürün Tanımı Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin! özellikleri Spesifikasyon Parametreler Ürün Adı lekelenmiş glaze Satış sonrası hizmet Çevrimiçi teknik destek Marka YUCERA Güç Kaynağı Kılavuz Kalıcılık süresi 1 yıl Kalite Sertifikasyonu c Renk 18 A.D. İletişim Şirket Bilgisi ...
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.