8Pro 5-Axis Dry Wet Dental Milling Machine 3.7kW for Zirconia Blocks
Ürün Ayrıntıları
| Eksen sayısı: | 5 | İşleme yöntemi: | Kuru ve ıslak |
|---|---|---|---|
| Maddi malzeme: | Zirkonya Bloğu, PMMA, Peek, Balmumu, Lityum Disilikat, Titanyum | Malzeme kalınlığı: | 10-25mm |
| Toplam güç: | 3.7kw | Boyut: | 525*700*784mm |
| Ağırlık: | 150kg | Araç dergisi kapasitesi: | 18 Araç |
| Gerekli hava basıncı: | 6bar | Su deposu kapasitesi: | 10l |
| Güç kaynağı: | tek fazlı 220V 50/60HZ | XY-ZAXIS çalışma vuruşu: | 160mm*115mm*105mm |
| Döner ekseni A ekseni: | ±360° | Döner Eksen B ekseni: | -30 ° ~+90 ° |
| Hız: | 60.000 dev/dak | ||
| Vurgulamak |
5-axis dental milling machine for zirconia,dry wet dental mill 3.7kW,zirconia block milling machine |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Parametreler |
|---|---|
| Eksen sayısı | 5 |
| İşleme yöntemi | Kuru ve Islak |
| Frezelenebilir malzemeler | Zirkonya bloğu, PMMA, PEEK, WAX, Lityum Disilikat, Titanyum |
| Uygulamalar | Kuron, Köprü, Vener, İnley/Onley, Abutment, Vidayla Tutulan Köprü |
| Malzeme Kalınlığı | 10-25mm |
| Toplam Güç | 3.7kW |
| Boyut | 525*700*784mm |
| Ağırlık | 150kg |
| Gerekli hava basıncı | 6Bar |
| Su deposu kapasitesi | 10L |
| Güç kaynağı | Tek fazlı 220V 50/60Hz |
| Kontrol Sistemi | Gömülü Çok Eksenli CNC Sistemi + Servo Motorlar |
| X-Y-Z ekseni çalışma stroku | 160mm*115mm*105mm |
| Döner eksen A ekseni | ±360° |
| Döner eksen B ekseni | -30°~+90° |
| Takım | 18 |
| Hız | 60.000 rpm |
| Güç | 2.5kw |
| Kovan | Φ6 mm |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Maksimum Besleme Hızı | 5000/10000mm/dak |
- İş kapsamı yayılıyor150+ülke ve bölgeye dünya çapında
- 200+müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yetenek ekibi
- Fazla3000+işbirlikçi işletmeler
- 500+diş fakülteleri ve araştırma kurumlarıyla ortaklıklar
- Üzerinde60%Ar-Ge mühendislerinin biyomalzemeler ve CNC uzmanlarıdır
- 20000㎡modernize edilmiş bilim ve teknoloji parkı
- Hava kargo: DHL, FedEx, UPS, EMS (yaklaşık 7 iş günü)
- Deniz taşımacılığı: COSCO nakliye (yaklaşık 30 gün)
- Seri üretim öncesi üretim öncesi numuneler
- Sevkiyat öncesi son muayene
Ödeme Seçenekleri: T/T, L/C, D/P D/A, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union, Nakit
Diller: İngilizce, Çince, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça, Korece, İtalyanca
Ürün Özellikleri
Yucera 5 Eksenli Diş Freze Makinesi, Kuru ve Islak İşleme Özellikli Yucera YRC-8PRO, zirkonya, lityum disilikat, titanyum ve diğer diş materyallerinin hem kuru hem de ıslak işlenmesi için tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir 5 eksenli diş freze sistemidir. Bu kompakt ama güçlü makine, kuronlar, köpr...
% 49 Yarı Saydam 3D Plus Çok Katmanlı 16 renkli Zirkonyum Bloklar
Yucera zirkonya bloğu 3D Plus çok katmanlı 16 renkli zirkonya blokları Süper Yarı Saydam Avantajlar 1, Mükemmel yarı saydamlık 2, Yüksek eğilme dayanımı 3, Renkli sıvımızla çalışırken doğru gölgeleme 4, İyi işlenebilirlik 5, Son derece güvenli Ön gölgeli zirkonya bloğu Avantajları - 16 AD rengi ...
Lityum Disilikat Külçeler için CAD CAM Dental Sinterleme Fırını 1200C
Dental Lityum HT/LT dental pres külçe fırını kullanan diş laboratuvarı presi lityum disilikat külçeler için diş ekipmanı Diş sinterleme fırınının detaylı ürün açıklaması: Dental fırının detaylı ürün açıklaması: itemvalue / Anma gücü 1500W Model numarası oP6010 garanti 1 yıl Satış Sonrası Servis|...
Yucera Diş Laboratuvarı Zirkonya Sinterleme F10+ 40C/min ısıtıcı hızı ile
Yucera F10+ Sintrasyon Diş Fırçası için Avantaj 1- Dokunmatik ekranla çalışmak daha kolay. 2Yüksek performanslı termal yalıtım malzemesi, uzun süreli termal yalıtım, güvenli ve kirliliksiz 3.Dahili otomatik soğutma programı, hassas sıcaklık kontrolü 4.WiFi ağı, uzaktan izleme 5.PID akıllı sıcaklık, ...
Yucera 18 Renkli Seramik Zirkonya Boyama ve Sırlama Kiti Doğal Parlaklık, Diş Laboratuvarı Kreasyonları İçin
Ürün Tanımı Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin! özellikleri Spesifikasyon Parametreler Ürün Adı lekelenmiş glaze Satış sonrası hizmet Çevrimiçi teknik destek Marka YUCERA Güç Kaynağı Kılavuz Kalıcılık süresi 1 yıl Kalite Sertifikasyonu c Renk 18 A.D. İletişim Şirket Bilgisi ...
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.