5-Axis Dental Milling Machine 1.5KW 220V for Zirconia PMMA PEEK
Ürün Ayrıntıları
| Ağırlık: | 102kg | Toplam güç: | 1.5kw |
|---|---|---|---|
| Gerilim: | 220-230V | Kesme hassasiyeti: | 0.02mm |
| Kararlı hava basıncı: | > 6.0Bar | Dönen eksen açısı: | A: 360 ° B:+35 °, -91 ° |
| Hız: | 0-60000rpm | Alet kapasitesi: | 7 Araç |
| Ekipman Boyutu: | 530*650*750mm | İşleme yöntemi: | Beş eksenli bağlantı, Kuru frezeleme |
| Burs özellikleri: | Tutma Çapı 4 mm | Ana eksen hızı: | 0-60.000 devir/dakika |
| Çalışma baskısı: | 4,5-7,5bar | Kararlı voltaj: | 220-230V |
| Vurgulamak |
5-axis dental milling machine 1.5KW,dental milling machine for zirconia,220V dental milling machine PMMA |
||
Ürün Tanımı
Daha fazla indirim için bizimle iletişime geçin


| Ekipmanın boyutu | 530*650*750mm |
| Ağırlık | 102 kg |
| Dönüş ekseni çalışma açısı | A: 360° B: +35° -91° |
| Toplam güç | 1.5kw |
| Kesme hassasiyeti | 0.01mm |
| Araç magazin kapasitesi | 7 |
| İşleme yöntemleri | Beş eksenli bağlantı, kuru frezeleme |
| Burs özellikleri | 4 mm çaplı sap için özel destekler |
| Ana eksen hızı | 0-60,000 rmp |
| Çalışma basıncı | 4.5-7.5bar (su yok, benzin yok) |
| Sabit voltaj | 220-230V |
| Sabit hava basıncı | >6.0bar |
- Büyük çalışma alanı ile kompakt ayak izi
- Otomatik bor değişimi ile basit çalışma
- Hızlı freze hızı ile yüksek hassasiyet (0.01mm)
- WiFi bağlantısı ve kontrol yeteneği
- Karmaşık geometriler için 90° freze stratejisi
- LED ışık çubuğu göstergesi, çalışma durumunu gösterir
- Kesintiden sonra fonksiyona devam et
- Ultra sessiz işleme ortamı

- Zirkonya
- Balmumu
- PMMA
- PEEK
- Diğer diş malzemeleri
- Taçlar ve köprüler
- Çaplamalar ve kaplamalar
- İnlay ve onlays
- Büyük açılı implantlar
- Abutmentler
- Diğer diş restorasyonu vakaları

Daha fazla indirim için bizimle iletişime geçin

- Koruyucu film
- Yastık tabakası
- Kağıt karton
- İhracat standart ahşap kafesler
- Çarpışma karşıtı şeritler

Ürün Özellikleri
Yucera Gelişmiş 5 Eksenli CNC Diş freze makinesiMetal ve diğer diş malzemeleri için fabrika fiyatı evrensel 5 eksenli CAD/CAM diş freze makinesi. Daha fazla indirim için bizimle iletişime geçinNeden Yucera'yı Seçin? Teknik özellikler Ekipmanın boyutu530*650*750mmAğırlık102 kgDönüş ekseni çalışma aç...
% 49 Yarı Saydam 3D Plus Çok Katmanlı 16 renkli Zirkonyum Bloklar
Yucera zirkonya bloğu 3D Plus çok katmanlı 16 renkli zirkonya blokları Süper Yarı Saydam Avantajlar 1, Mükemmel yarı saydamlık 2, Yüksek eğilme dayanımı 3, Renkli sıvımızla çalışırken doğru gölgeleme 4, İyi işlenebilirlik 5, Son derece güvenli Ön gölgeli zirkonya bloğu Avantajları - 16 AD rengi ...
Lityum Disilikat Külçeler için CAD CAM Dental Sinterleme Fırını 1200C
Dental Lityum HT/LT dental pres külçe fırını kullanan diş laboratuvarı presi lityum disilikat külçeler için diş ekipmanı Diş sinterleme fırınının detaylı ürün açıklaması: Dental fırının detaylı ürün açıklaması: itemvalue / Anma gücü 1500W Model numarası oP6010 garanti 1 yıl Satış Sonrası Servis|...
Yucera Diş Laboratuvarı Zirkonya Sinterleme F10+ 40C/min ısıtıcı hızı ile
Yucera F10+ Sintrasyon Diş Fırçası için Avantaj 1- Dokunmatik ekranla çalışmak daha kolay. 2Yüksek performanslı termal yalıtım malzemesi, uzun süreli termal yalıtım, güvenli ve kirliliksiz 3.Dahili otomatik soğutma programı, hassas sıcaklık kontrolü 4.WiFi ağı, uzaktan izleme 5.PID akıllı sıcaklık, ...
Yucera 18 Renkli Seramik Zirkonya Boyama ve Sırlama Kiti Doğal Parlaklık, Diş Laboratuvarı Kreasyonları İçin
Ürün Tanımı Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin! özellikleri Spesifikasyon Parametreler Ürün Adı lekelenmiş glaze Satış sonrası hizmet Çevrimiçi teknik destek Marka YUCERA Güç Kaynağı Kılavuz Kalıcılık süresi 1 yıl Kalite Sertifikasyonu c Renk 18 A.D. İletişim Şirket Bilgisi ...
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.