5 Axis Dental Milling Machine 60,000 RPM 7 Tool Capacity for Zirconia
Ürün Ayrıntıları
| Ağırlık: | 102kg | Toplam güç: | 1.5kw |
|---|---|---|---|
| Gerilim: | 220-230V | Kesme hassasiyeti: | 0.02mm |
| Kararlı hava basıncı: | > 6.0Bar | Dönen eksen açısı: | A: 360 ° B:+35 °, -91 ° |
| Hız: | 0-60000rpm | Alet kapasitesi: | 7 Araç |
| Ekipman Boyutu: | 530*650*750mm | İşleme yöntemi: | Beş eksenli bağlantı, Kuru frezeleme |
| Burs özellikleri: | Tutma Çapı 4 mm | Ana eksen hızı: | 0-60.000rpm |
| Çalışma baskısı: | 4,5-7,5bar | Kararlı voltaj: | 220-230V |
| Vurgulamak |
5 axis dental milling machine,dental zirconia milling machine 60000 RPM,7 tool dental milling machine for zirconia |
||
Ürün Tanımı
Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin!
| Ekipman boyutu | 530*650*750mm |
| Ağırlık | 102kg |
| Dönme ekseni çalışma açısı | A: 360° B:+35° -91° |
| Toplam güç | 1.5kw |
| Kesme hassasiyeti | 0.01mm |
| Takım magazini kapasitesi | 7 |
| İşleme yöntemleri | Beş eksenli bağlantı, kuru frezeleme |
| Freze uçları özellikleri | 4mm sap çapı için özel uçlar |
| Ana eksen hızı | 0-60.000 devir/dak |
| Çalışma basıncı | 4.5-7.5bar (su yok, benzin yok) |
| Kararlı voltaj | 220-230V |
| Kararlı hava basıncı | >6.0bar |
- Geniş çalışma alanına sahip küçük yer kaplama
- Otomatik freze ucu değişimi ile basit kullanım
- Yüksek hassasiyet ve hızlı frezeleme hızı
- WiFi bağlantısı ve kontrol yeteneği
- Çok yönlü uygulamalar için 90° frezeleme stratejisi
- Net çalışma durumu için LED ışık çubuğu göstergesi
- Kesinti durumunda devam etme fonksiyonu
- Ultra sessiz işleme ortamı
- Zirkonya
- Mum
- PMMA
- PEEK
- Diğer diş kompozit malzemeleri
- Kuron
- Köprü
- Koping
- Veneer
- İnley
- Onley
- Geniş açılı implantlar
- Abutment
- Diğer diş restorasyon vakaları
Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin!
Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin!
- Koruyucu film
- Yastık plakası
- Oluklu kartonlar
- İhracat standart ahşap kasalar
- Darbe önleyici şeritler
- Hava taşımacılığı: DHL, FedEx, UPS, EMS (yaklaşık 7 iş günü)
- Deniz taşımacılığı: COSCO nakliye (yaklaşık 30 gün)
Ürün Özellikleri
Yucera Fabrika Fiyatı Laboratuvar Diş Freze Makinesi 5 Eksenli Evrensel CAD CAM Metal Diş Freze Makinesi Yucera fabrika fiyatı Laboratuvar diş freze makinesi 5 eksenli evrensel cad cam metal diş freze makinesi - Tek Noktadan Alışveriş Çözümü Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin! Di...
% 49 Yarı Saydam 3D Plus Çok Katmanlı 16 renkli Zirkonyum Bloklar
Yucera zirkonya bloğu 3D Plus çok katmanlı 16 renkli zirkonya blokları Süper Yarı Saydam Avantajlar 1, Mükemmel yarı saydamlık 2, Yüksek eğilme dayanımı 3, Renkli sıvımızla çalışırken doğru gölgeleme 4, İyi işlenebilirlik 5, Son derece güvenli Ön gölgeli zirkonya bloğu Avantajları - 16 AD rengi ...
Lityum Disilikat Külçeler için CAD CAM Dental Sinterleme Fırını 1200C
Dental Lityum HT/LT dental pres külçe fırını kullanan diş laboratuvarı presi lityum disilikat külçeler için diş ekipmanı Diş sinterleme fırınının detaylı ürün açıklaması: Dental fırının detaylı ürün açıklaması: itemvalue / Anma gücü 1500W Model numarası oP6010 garanti 1 yıl Satış Sonrası Servis|...
Yucera Diş Laboratuvarı Zirkonya Sinterleme F10+ 40C/min ısıtıcı hızı ile
Yucera F10+ Sintrasyon Diş Fırçası için Avantaj 1- Dokunmatik ekranla çalışmak daha kolay. 2Yüksek performanslı termal yalıtım malzemesi, uzun süreli termal yalıtım, güvenli ve kirliliksiz 3.Dahili otomatik soğutma programı, hassas sıcaklık kontrolü 4.WiFi ağı, uzaktan izleme 5.PID akıllı sıcaklık, ...
Yucera 18 Renkli Seramik Zirkonya Boyama ve Sırlama Kiti Doğal Parlaklık, Diş Laboratuvarı Kreasyonları İçin
Ürün Tanımı Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin! özellikleri Spesifikasyon Parametreler Ürün Adı lekelenmiş glaze Satış sonrası hizmet Çevrimiçi teknik destek Marka YUCERA Güç Kaynağı Kılavuz Kalıcılık süresi 1 yıl Kalite Sertifikasyonu c Renk 18 A.D. İletişim Şirket Bilgisi ...
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.