YUCERA ST Renkli Yucera Diş Laboratuvarı Zirkonyum Kütük Cad Cam A1/a2/a3 Renkli Diş Zirkonyum Bloğu
Ürün Ayrıntıları
| Güç kaynağı: | Makine | Garanti: | 5 yıl |
|---|---|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi Teknik Destek | Raf ömrü: | 5 yıl |
| Kalite sertifikası: | CE/ISO | Enstrüman sınıflandırması: | Sınıf II |
| Boyut: | 95*10-25mm | Bükülme Dayanımı: | 900Mpa |
| Aktarma: | %46 | Tip: | Protez Malzemesi |
| Renk: | vita16+çamaşır suyu | sinterleme sıcaklığı: | 1500 ℃ |
| Göstergeler: | Başa Çıkma, Kakma, Onlay, Ön, 2-5 adet Köprü | Sistem: | CAD CAM açık sistemi |
| Sertlik: | 1200HV | Başvuru: | Diş Laboratürü |
| Vurgulamak |
CAD CAM Diş Zirkonya Bloku,A1 Diş Laboratuvarı Zirkonyum Bloğu,Diş Laboratuvarı Zirkonya Bloku |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Menşe Yeri | Guangdong, Çin |
| Marka Adı | YUCERA |
| Model Numarası | 95mm ST Renkli zirkonya bloğu |
| Garanti | 5 yıl |
| Malzeme | Cam seramik |
| Kalite Sertifikası | CE/ISO |
| Güvenlik Standardı | MFDS |
| Boyut | 95×10-25mm |
| Eğilme Dayanımı | 900MPa |
| Işık Geçirgenliği | 46% |
| Renk | VITA 16 + Beyazlatıcı |
| Sinterleme Sıcaklığı | 1500°C |
| Sertlik | 1200HV |
| Sistem Uyumluluğu | CAD/CAM Açık Sistem |
- Doğal estetik için %43 Süper yarı saydamlık
- Dayanıklılık için yüksek eğilme dayanımı (900MPa)
- Doğru, eşit ve kararlı malzeme özellikleri
- 16 ve 26 önceden renklendirilmiş teknik mevcuttur
- Tüm CAD/CAM ve manuel sistemlerle uyumludur
- Yüksek kaliteli satış sonrası hizmet
- Çevrimiçi teknik destek
- 24 saat müşteri hizmetleri
- Hızlı teslimat
- Hızlı yanıt süreleri
- Sıkı kalite kontrol standartları
C: Yucera, sevkiyat öncesi profesyonel denetimle sıkı kalite kontrolü sağlar. Nadir durumlarda bizden kaynaklanan kalite sorunları olması halinde, ücretsiz değişim veya iade sağlıyoruz.
C: T/T, Western Union, PayPal, L/C ve diğer yöntemleri kabul ediyoruz (transfer ücretleri alıcıya aittir).
C: Evet, toplu siparişler için indirim sağlıyoruz.
C: Ürün kalitesini sağlamak için ambalajlama dahil her üretim aşamasında denetçilerle uluslararası ve yerel tıbbi standartları sıkı bir şekilde takip ediyoruz.
Ürün Özellikleri
YUCERA ST Renkli Zirkonya Blokları, dayanıklı kuronlar ve köprüler için %46 yarı saydamlık ve 900MPa güç sunar. CE/ISO sertifikalı, 5 yıl garantili, tüm CAD/CAM sistemleriyle uyumlu.
% 49 Yarı Saydam 3D Plus Çok Katmanlı 16 renkli Zirkonyum Bloklar
Yucera zirkonya bloğu 3D Plus çok katmanlı 16 renkli zirkonya blokları Süper Yarı Saydam Avantajlar 1, Mükemmel yarı saydamlık 2, Yüksek eğilme dayanımı 3, Renkli sıvımızla çalışırken doğru gölgeleme 4, İyi işlenebilirlik 5, Son derece güvenli Ön gölgeli zirkonya bloğu Avantajları - 16 AD rengi ...
Lityum Disilikat Külçeler için CAD CAM Dental Sinterleme Fırını 1200C
Dental Lityum HT/LT dental pres külçe fırını kullanan diş laboratuvarı presi lityum disilikat külçeler için diş ekipmanı Diş sinterleme fırınının detaylı ürün açıklaması: Dental fırının detaylı ürün açıklaması: itemvalue / Anma gücü 1500W Model numarası oP6010 garanti 1 yıl Satış Sonrası Servis|...
Yucera Diş Laboratuvarı Zirkonya Sinterleme F10+ 40C/min ısıtıcı hızı ile
Yucera F10+ Sintrasyon Diş Fırçası için Avantaj 1- Dokunmatik ekranla çalışmak daha kolay. 2Yüksek performanslı termal yalıtım malzemesi, uzun süreli termal yalıtım, güvenli ve kirliliksiz 3.Dahili otomatik soğutma programı, hassas sıcaklık kontrolü 4.WiFi ağı, uzaktan izleme 5.PID akıllı sıcaklık, ...
Yucera 18 Renkli Seramik Zirkonya Boyama ve Sırlama Kiti Doğal Parlaklık, Diş Laboratuvarı Kreasyonları İçin
Ürün Tanımı Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin! özellikleri Spesifikasyon Parametreler Ürün Adı lekelenmiş glaze Satış sonrası hizmet Çevrimiçi teknik destek Marka YUCERA Güç Kaynağı Kılavuz Kalıcılık süresi 1 yıl Kalite Sertifikasyonu c Renk 18 A.D. İletişim Şirket Bilgisi ...
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.