Diş Freze Makinesi Yucera UT Çok Katmanlı Zirkonya Blokları Zirkonya Blok Kullanımı Zirkonya Disk
Ürün Ayrıntıları
| Güç kaynağı: | Makine | Garanti: | 5 yıl |
|---|---|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi Teknik Destek | Malzeme: | Seramik tozu |
| Raf ömrü: | 5 yıl | Kalite sertifikası: | CE ISO |
| Enstrüman sınıflandırması: | Sınıf II | Güvenlik standardı: | MFDS |
| Tip: | UT Çok Katmanlı Zirkonyum Blok | Marka: | Yuka |
| Kalınlık: | 10,12,14,16,18,20,22,25mm | Renk: | 16 renk+3 ağartıcı |
| Bükme gücü: | 600Mpa | Saydamlık: | %49 |
| sinterleme sıcaklığı: | 1450°C | Sertlik: | 1200HV |
| Sistem: | 95/98/AG sistemi | ||
| Vurgulamak |
Yucera UT Diş Zirkonya Blokları,Diş Freze Makinesi Zirkonya Disk,Diş freze makinesi Zirkonya bloğu |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Menşe Yeri | Çin, Guangdong |
| Model Numarası | UT çok katmanlı zirkonya blok | Güç Kaynağı | Makine |
| Garanti | 5 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Çevrimiçi teknik destek |
| Malzeme | Reçine, seramik |
| Raf Ömrü | 5 yıl |
| Kalite Sertifikası | CE, ISO |
| Cihaz Sınıflandırması | Sınıf II |
| Güvenlik Standardı | MFDS |
| Marka | Yucera |
| Teslimat Süresi | 5-7 Gün |
| Sertifika | CE/ISO:9001/ISO13485 |
| Sistem Uyumluluğu | CAD/CAM Sistemi |
| Mevcut Boyutlar | 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25mm |
| Şekiller | 3 ağartıcı ile 16 şekil sistemi |
| Eğilme Mukavemeti | 600MPa |
| Şeffaflık | 49% |
- Tekdüze renk dağılımı için önceden renklendirilmiş teknoloji
- Sonradan boyama işlemlerini ortadan kaldırır
- Kontur kronları, köprüler ve ön diş uygulamaları için uygundur
- Endikasyonlar: kaplama, inlay, onlay, ön diş, vener
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Sinterlenmiş Yoğunluk | 6.03±0.03g/cm³ |
| Eğilme Mukavemeti | 600MPa |
| İletkenlik | 49% |
| Sertlik | 1200HV |
| Sinterleme Sıcaklığı | Önerilen 1450°C |
Ürün Özellikleri
Yucera UT çok katmanlı zirkonya blokları %49 yarı saydamlık ve 600MPa güç sunar. Doğal estetik diş restorasyonları için 16 renk, 5 yıl garanti ve tüm CAD/CAM sistemleriyle uyumluluk ile CE/ISO sertifikalı.
% 49 Yarı Saydam 3D Plus Çok Katmanlı 16 renkli Zirkonyum Bloklar
Yucera zirkonya bloğu 3D Plus çok katmanlı 16 renkli zirkonya blokları Süper Yarı Saydam Avantajlar 1, Mükemmel yarı saydamlık 2, Yüksek eğilme dayanımı 3, Renkli sıvımızla çalışırken doğru gölgeleme 4, İyi işlenebilirlik 5, Son derece güvenli Ön gölgeli zirkonya bloğu Avantajları - 16 AD rengi ...
Lityum Disilikat Külçeler için CAD CAM Dental Sinterleme Fırını 1200C
Dental Lityum HT/LT dental pres külçe fırını kullanan diş laboratuvarı presi lityum disilikat külçeler için diş ekipmanı Diş sinterleme fırınının detaylı ürün açıklaması: Dental fırının detaylı ürün açıklaması: itemvalue / Anma gücü 1500W Model numarası oP6010 garanti 1 yıl Satış Sonrası Servis|...
Yucera Diş Laboratuvarı Zirkonya Sinterleme F10+ 40C/min ısıtıcı hızı ile
Yucera F10+ Sintrasyon Diş Fırçası için Avantaj 1- Dokunmatik ekranla çalışmak daha kolay. 2Yüksek performanslı termal yalıtım malzemesi, uzun süreli termal yalıtım, güvenli ve kirliliksiz 3.Dahili otomatik soğutma programı, hassas sıcaklık kontrolü 4.WiFi ağı, uzaktan izleme 5.PID akıllı sıcaklık, ...
Yucera 18 Renkli Seramik Zirkonya Boyama ve Sırlama Kiti Doğal Parlaklık, Diş Laboratuvarı Kreasyonları İçin
Ürün Tanımı Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin! özellikleri Spesifikasyon Parametreler Ürün Adı lekelenmiş glaze Satış sonrası hizmet Çevrimiçi teknik destek Marka YUCERA Güç Kaynağı Kılavuz Kalıcılık süresi 1 yıl Kalite Sertifikasyonu c Renk 18 A.D. İletişim Şirket Bilgisi ...
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.