İyi Fiyat Diş Zirkonyum Bloğu Diş Zirkonyum Kütük Ht Beyaz Zirkonyum Disk Estetik restorasyon için
Ürün Ayrıntıları
| Güç kaynağı: | Makine | Garanti: | 5 yıl |
|---|---|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi Teknik Destek | Raf ömrü: | 5 yıl |
| Kalite sertifikası: | CE ISO | Enstrüman sınıflandırması: | Sınıf II |
| Tip: | CAD CAM Malzemesi | Yoğunluk: | 9,06±0,03g/cm3 |
| Boyut: | 98*10-25mm | Bükülme Dayanımı: | 1200Mpa |
| Aktarma: | % 40 | sinterleme sıcaklığı: | 1530°C |
| Renk: | A1-D4 | Sistem: | Sistemi aç |
| Sertlik: | 1200HV | Göstergeler: | Başa Çıkma, Kakma, Onlay, Köprü, Taç |
| Vurgulamak |
Estetik Diş Zirkonya Bloku,HT Diş Zirkonya Bloku |
||
Ürün Tanımı
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Doğum yeri | Çin, Guangdong |
| Marka Adı | YUCERA |
| Model Numarası | HT Beyaz Zirkonya Bloku |
| Malzeme | Zirkonya Bloku |
| Türü | CAD CAM malzemesi |
| yoğunluk | 90,06±0,03 g/cm3 |
| Boyut | 98*10-25mm |
| Eğilme Gücü | 1200MPa |
| İletişim | % 40 |
| Sinterleme sıcaklığı | 1530°C |
| Renk aralığı | A1-D4 |
| Sistem | Açık Sistem |
| Sertlik | 1200HV |
| Garanti | 5 yıl |
| Kalite Sertifikasyonu | CE ISO |
| Güvenlik standardı | MFDS |
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf II |
- Sinterlenmiş yoğunluk: 6.07±0.03g/cm3
- Bükme dayanıklılığı: 1200 MPa
- İletim: %40
- Sertlik: 1200HV
- Sinterleme sıcaklığı: 1500°C
- Yüksek Şeffaflık
- Çözümler
- İnlay
- Onlay
- Köprü
- Taç
- Tam Kontür Tacı
- 2-5 Birim Köprüsü
- Eski Restorasyonlar
- Diş Zirkonya Bloku
- Diş freze makinesi
- Diş Lityum Disilikat Camı
Ürün Özellikleri
CE ve ISO sertifikalı HT beyaz zirkonya blokları 1200MPa güç, %40 yarı saydamlık ve A1-D4 renk tonları sunar. Kronlar, köprüler ve daha fazlası için açık sistem uyumluluğu. 5 yıl garanti ve teknik destek.
% 49 Yarı Saydam 3D Plus Çok Katmanlı 16 renkli Zirkonyum Bloklar
Yucera zirkonya bloğu 3D Plus çok katmanlı 16 renkli zirkonya blokları Süper Yarı Saydam Avantajlar 1, Mükemmel yarı saydamlık 2, Yüksek eğilme dayanımı 3, Renkli sıvımızla çalışırken doğru gölgeleme 4, İyi işlenebilirlik 5, Son derece güvenli Ön gölgeli zirkonya bloğu Avantajları - 16 AD rengi ...
Lityum Disilikat Külçeler için CAD CAM Dental Sinterleme Fırını 1200C
Dental Lityum HT/LT dental pres külçe fırını kullanan diş laboratuvarı presi lityum disilikat külçeler için diş ekipmanı Diş sinterleme fırınının detaylı ürün açıklaması: Dental fırının detaylı ürün açıklaması: itemvalue / Anma gücü 1500W Model numarası oP6010 garanti 1 yıl Satış Sonrası Servis|...
Yucera Diş Laboratuvarı Zirkonya Sinterleme F10+ 40C/min ısıtıcı hızı ile
Yucera F10+ Sintrasyon Diş Fırçası için Avantaj 1- Dokunmatik ekranla çalışmak daha kolay. 2Yüksek performanslı termal yalıtım malzemesi, uzun süreli termal yalıtım, güvenli ve kirliliksiz 3.Dahili otomatik soğutma programı, hassas sıcaklık kontrolü 4.WiFi ağı, uzaktan izleme 5.PID akıllı sıcaklık, ...
Yucera 18 Renkli Seramik Zirkonya Boyama ve Sırlama Kiti Doğal Parlaklık, Diş Laboratuvarı Kreasyonları İçin
Ürün Tanımı Daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin! özellikleri Spesifikasyon Parametreler Ürün Adı lekelenmiş glaze Satış sonrası hizmet Çevrimiçi teknik destek Marka YUCERA Güç Kaynağı Kılavuz Kalıcılık süresi 1 yıl Kalite Sertifikasyonu c Renk 18 A.D. İletişim Şirket Bilgisi ...
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.